Állásajánlat - Raktáros

Állásajánlat-Raktáros

Feladatok:

  • A beszállított áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése, a szállítólevél igazolása, valamint a beszállított áruból egységrakomány képzése
  • Áru kigyűjtése, komissiózása
  • Kiszállítás előtt áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Rakományképzés a kigyűjtött árukból, áru átadása vásárló vagy fuvarozó részére
  • Visszaküldendő rakományok kigyűjtése elkészítése
  • Raktáron belül tárhelyek közötti árumozgatás az kapott bizonylatok vagy szóbeli utasítások alapján
  • Leltározásban aktív részvétel, rendszeres készletellenőrzés
  • Polcok raktári terület tisztántartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség, Raktári gyakorlat előnyt jelent
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Álló (sétáló) munka vállalása, munkabírókészség

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható jövedelem + teljesítmény arányos jövedelem
  • Hosszú távú, megbízható munkahely, Kulturált munkakörülmények, jó csapatmunka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munka
  • Cafetéria
  • Előrelépési lehetőség (több nyitott pozíció)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Állásajánlat - Vámügyintéző

Állásajánlat vámügyintéző munkakörre

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Vámügyintéző

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Vámügyintézői képesítés, szakvizsga
  • Minimum 5 éves vámszakmai tapasztalat
  • Vámjogszabályok átfogó, naprakész ismerete
  • Vámtarifa gyakorlati ismerete (főleg autóalkatrész tarifálás területén)
  • Csapatszellem
  • Két műszakban való munkavégzésre való hajlandóság (8:00-17:00, 12:00-20:00 )

Állás betöltésénél előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Biztos munkahely