Állásajánlat-villanyszerelő

Villanyszerelő - Karbantartó

Feladatok:

A raktárépület működéséhez szükséges karbantartási munkálatok elvégzése
Villanyszerelési munkák elvégzése
Villamos berendezések, villamos hálózatok javítása
Egyéb karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

Műszaki érzék
Hasonló területen szerzett karbantartási tapasztalat
Villanyszerelői vagy gépész vagy fémipari végzettség
Gyors pontos munkavégzés, Munkabíróképesség

Amit kínálunk:

Kiszámítható fix jövedelem
Hosszú távú, megbízható munkahely, Kulturált munkakörülmények, jó csapatmunka
Határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munka
Cafetéria

Amit nagyra értékelünk:

Villanyszerelésben, szerzett tapasztalat
Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Karbantartó, Szervizes

Munkavégzés helye:

Budaörs

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a következő e-mail címre.
Telefon: 06/20 384-0706