Állásajánlat területi képviselői munkakörre

Feladat:

Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, Új partnerek felkutatása
Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára
Értékesítésben bolti kiszolgálásban való jártasság

Elvárások:

Középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
Kiváló problémamegoldó és szervező képesség, Pontos precíz munkavégzés
Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
Nyitott, rugalmas személyiség
"B" kategóriás jogosítvány

Előny:

Értékesítésben szerzett – szakmai tapasztalat
Autóalkatrész piac ismerete, autóalkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalat
Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
Nyíregyháza környéki lakóhely

Amit kínálunk:

Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
Kiszámítható jövedelem + Jutalék
Hosszú távú, megbízható munkahely, Kulturált munkakörülmények, Jó csapatmunka
Határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munka, Teljes munkaidő
Cafetéria

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a következő e-mail címre.
Telefon: 06 (20) 943-5684