Állásajánlat-raktári-adminisztrátor-munkakörbe

Feladatok:

Raktári adminisztrációval kapcsolatos feladatok ellátása, jelentések küldése
A szükséges adattáblák kitöltése, sokrétű e-mail levelezés
Kapcsolattartás a társosztályokkal, és a belső ügyfelekkel.

Elvárások:

Középfokú végzettség (érettségi)
Excel és Word felhasználói szintű ismeret erős levelezési rendszer ismeret
képesség gyors érthető levelek megfogalmazására
Precizitás, pontosság saját munkára való igényesség
Képesség szerteágazó feladatok egyidejű koordinálására
Jó számítógép kezelői képesség
Rendszerszintű gondolkodás

Előnyt jelent:

Tapasztalat raktári adminisztrációs munkakörben
Egyéb logisztikai területen szerzett tapasztalat
Bármilyen vállalatirányitási rendszer használata
Rugalmas munkavégzési képesség, 06:00 -15:00-ig és 08:00-17:00-ig

Amit kínálunk:

Bér megegyezés szerint, (240.000) Ft próbaidő után
Béren kívüli juttatások (cafeteria, bérlet támogatás)
Stabil vállalati háttér, rendszeresen és időben utalt bér
Hosszú-távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budaörs

Telefonos elérhetőség: 06 (20) 384-0706