Állásajánlat-Autószerelő

Olaj raktár Raktáros

Feladatok:

Áru kigyűjtése, komissiózása
Rakományképzés a kigyűjtött árukból, áru csomagolása
Visszaküldendő rakományok kigyűjtése elkészítése
Raktáron belül tárhelyek közötti árumozgatás az kapott bizonylatok vagy szóbeli utasítások alapján
Leltározásban aktív részvétel, rendszeres készletellenőrzés
Polcok raktári terület tisztántartása

Elvárások:

Alapfokú iskolai végzettség, Raktári gyakorlat előnyt jelent
Gyors, pontos munkavégzés
Munkabíróképesség

Amit kínálunk:

Kiszámítható jövedelem + teljesítmény arányos jövedelem
Hosszú távú, megbízható munkahely, Kulturált munkakörülmények, jó csapatmunka
Határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munka
Cafetéria
Előrelépési lehetőség (több nyitott pozíció)

Állás, munka területe(i):

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

Budaörs

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a következő e-mail címre.
Telefonos elérhetőség: 06/20 384-0706