Állásajánlat-Ügyintéző

Stabil hátterű, magyarországi autóalkatrész nagykereskedelmi cégünk számára keresünk Logisztikai adminisztrátori pozícióba munkatársat, akár délutáni munkavégzésre is.

Feladat:

  • A beérkező áruk számláinak feldolgozása.
  • Számlák raktározáshoz és szállításhoz való előkészítése
  • Proforma számlák rögzítése az ügyviteli rendszerbe.
  • Credit note-ok kezelése
  • dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (előny, de nem feltétel)
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség, valamint problémamegoldó képesség
  • Angol vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • Erős számítástechnikai ismeretek (excel-word )
  • Önállóság
  • Kiváló problémamegoldó képesség, ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Pozíció területe(i):
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Adminisztráció

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

  • Telefonos elérhetőség: 06 (20) 384-0706