Állásajánlat-Garanciális ügyintéző

Garanciális ügyintéző

Feladatok:

Partnerek garanciális ügyeinek intézése
Belföldi és külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
Garanciális áruk bevizsgálása, cseréje és eljuttatás a beszállítóhoz
Garanciális és garancia időn túli ügyek kezelése ügyfelek felé, termék átvétel/kiadás, bevizsgálás, tanácsadás, adminisztráció
Ügyviteli rendszer használata

Elvárások:

Műszaki szakirányú végzettség
Számítógépes ismeretek
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Önálló munkavégzés, precizitás és felelősségvállalás

Előnyök:

Több éves külföldi és belföldi garanciaintézés
Angol nyelvismeret
Amit kínálunk:
Kiszámítható jövedelem
Hosszú távú, megbízható munkahely, Kulturált munkakörülmények, jó csapatmunka
Határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munka
Cafetéria

Munkavégzés helye:

Budaörs

Telefonos elérhetőség: 06 (20) 384-0706